„Rūdupis“ toliau stebina savo žaidimu

Prienų „Rūdupio“ futbolininkai antrame LFF II lygos Pietų zonos čempionato rate vis dažniau stebina ne tik sirgalius, bet ir futbolo specialistus. Prienų komanda skina pergalę po pergalės, ir jei toliau taip sėkmingai žais, tai galės pretenduoti į čempionato prizininkes.
Rugsėjo 14 d. „Rūdupio“ futblolininkai varžovų aikštėje net 4:0 sutriuškino čempionato lyderius – Vilniaus „Polonijos“ futbolininkus.
Po pirmo kėlinio prieniškiai pirmavo rezultatu 1:0 (V. Adomaitis). Antrojo kėlinio pradžia nuteikė optimistiškai, nes po D. Urbelionio taiklaus smūgio į „Polonijos“ vartus krito antras įvartis (2:0). Kėlinio viduryje S. Čepkauskas pelnė trečią, o rungtynių pabaigoje D. Urbelionis įmušė ir ketvirtą įvarčius.
Tai buvo įtikinama pergalė prieš turnyrinės lentelės lyderius.