„Rūdupis“ nepagailėjo aikštelės šeimininkų

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai tęsia pergalių seriją. Spalio 27 d. Jie išvykoje net 37 taškų skirtumu laimėjo BBL Elito diviziono rungtynes prieš „Liepajas Lauvas“ komandą. „Rūdupio“ vyr. treneris Virginijus Šeškus, pasibaigus mačui, naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog realiai varžovai buvo silpnesni ir todėl pralaimėti komanda negalėjo. Pasak komandos stratego, visi žaidėjai pasirodė gerai ir pelnė taškus.
Rungtynėse nedalyvavo tik Gintaras Kadžiulis, bet patyrusio žaidėjo pagalbos ir nereikėjo. Tiesa, V. Šeškus liko ištikimas sau ir teigė, kad komanda dar turi neišnaudoto potencialo, todėl tobulėti yra kur.
„Rūdupio“ krepšininkai gerai pradėjo rungtynes (0:4), bet gavo nuo varžovų antausį ir rezultatas tapo 8:5. Tiesa, labai greitai Prienų krepšininkai perėmė iniciatyvą ir pirmą kėlinį laimėjo rezultatu 26:18.
Antrame kėlinyje žaidimo braižas nesikeitė – „Rūdupis“ kontroliavo žaidimą ir po dviejų kėlinių jau pirmavo 15 taškų skirtumu (46:31).
Po pertraukos Prienų komanda didino pranašumą ir aikštelės šeimininkams telikdavo konstatuoti faktus. Po trijų kėlinių „Rūdupis“ turėjo 25 taškų pranašumą (72:47), o rungtynes laimėjo rezultatu 97:60.
Vienas iš geriausių savo rungtynių sužaidė Edgaras Želionis, kuris per 16,34 min. pelnė 17 taškų ir buvo rezultatyviausias komandoje.