„Rūdupio“ krepšininkai ir aštuoniese įveikė Tartu studentus

Kovo 9 d. Prienų „Rūdupio“ krepšininkai BBL Elito diviziono rungtynėse rezultatu 97:83 įveikė Tartu „University“ komandą ir, iškovoję 12-tą pergalę, pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą.

Prienų komanda į Tartu nuvyko turėdama tik aštuonis žaidėjus. Dėl ligų Prienuose liko Valdas Dabkus, Gediminas Orelik ir Edgaras Želionis.

Rungtynių pradžia buvo truputį nervinga, bet „Rūdupio“ komanda neleido aikštelės šeimininkams įgyti pranašumo, o kėlinio pabaigoje po dviejų iš eilės Artūro Milaknio tritaškių išsiveržė į priekį (18:21).

Antrame kėlinyje „Rūdupio“ krepšininkai iškart perėmė iniciatyvą ir gan greitai įgijo 8 taškų taškų pranašumą (22:30), o po dviejų kėlinių jau pirmavo 14 taškų skirtumu (37:51).

Po didžiosios pertraukos Prienų komanda nemažino apsukų ir padidino savo pranašumą iki 20 taškų (49:69). Tiesa, po trijų kėlinių „Rūdupis“ pirmavo 16 taškų skirtumu (59:75).

Ketvirtame kėlinyje „Rūdupio“ krepšininkai laikinai prarado iniciatyvą ir aikštelės šeimininkai sumažino atsilikimą iki 8 taškų (79:87). Bet daugiau ką nors nuveikti Tartu komanda nesugebėjo, nes Prienų krepšininkai paskutinę rungtynių minutę laimėjo rezultatu 10:4, o mačą – 97:83.

Geriausias savo rungtynes „Rūdupio“ sudėtyje sužaidęs Andrius Mažutis pelnė 23 taškus, 21 pridėjo Artūras Milaknis. Arno Labucko sąskaitoje 15 taškų, Gintaro Kadžiulio – 14.

A. Mažutis (4) ir A. Milaknis (5) tritaškius metė be klaidų. Centro pozicijoje žaidė Povilas Butkevičius ir Arnas Labuckas.

„Rūdupio“ komandos vyr. treneris Virginijus Šeškus naujienų portalui kvitrina.com pasakė, kad pergalę pirmiausiai lėmė žaidėjų nusiteikimas, gera gynyba ir Andriaus Mažučio naudingas ir rezultatyvus žaidimas. Pasak trenerio, komandai reikėjo taškų ir jie buvo iškovoti.