„Prienų“ krepšininkai Dečine pralaimėjo ir Vokietijos komandai

Tarptautiniame turnyre Dečine „Prienų“ krepšininkai pralaimėjo Weissenfelso MBC komandai (80:95). Tai buvo antrasis „Prienų“ krepšininkų pralaimėjimas turnyre.

„Prienų“ krepšininkų bėdos prasidėjo jau pirmame kėlinyje, kurį jie pralaimėjo 15 taškų skirtumu (20:35). Likusius kėlinius vyko apylygė kova, bet lietuviams nepavyko palaužti varžovų.

Tiesa, po antrojo kėlinio, kurį „Prienai“ laimėjo 8 taškų skirtumu, komandas skyrė 7 taškai (46:53).

Deja, trečiasis kėlinys vėl buvo sužaistas nesėkmingai ir varžovai įgijo 18 taškų persvarą (59:77).

Ketvirtame kėlinyje „Prienų“ krepšininkai parodė charakterį ir sumažino atsilikimą trimis taškais, bet vis tiek turėjo pripažinti MBC komandos pranašumą.

Primename, jog prieniškiai įveikė aikštelės šeimininkus, bet pralaimėjo Lenkijos komandai.

Iškart po rungtynių „Prienų“ komanda išvyko namo.