A. Milaknio vedami „Prienai“ įtikinamai įveikė „Nevėžį“

Spalio 2 d. Prienų sporto arenoje „Prienų“ krepšininkai žaidė BBL čempionato rungtynes su Kėdainių „Nevėžio“ komanda.

Du skirtingi kėliniai

Aikštelės šeimininkai nuo pirmų mačo minučių diktavo aikštelėje savo sąlygas ir, kėliniui įpusėjus, pirmavo 18:6, o kėlinį laimėjo 16 taškų skirtumu (28:12). „Prienų“ komandoje pasižymėjo „toliašaudė artilerija“ ir nemažai taškų buvo pelnyta po greitų atakų.
Antrame kėlinyje žaidimas pasikeitė. „Prienų“ krepšininkai pradėjo dažniau klysti, o jų metimai skriejo pro šalį. Svečiai pasinaudojo prastoku aikštelės šeimininkų žaidimu ir sumažino po pirmo kėlinio turėtą atsilikimą iki 6 taškų (35:29). Tiesa, „Prienų“ krepšininkai kėlinio pabaigoje pradėjo vėl atrasti savo žaidimą ir po dviejų kėlinių išlaikė 9 taškų pranašumą (40:31).

Po pertraukos – į vieną krepšį

Trečią kėlinį aikštelės šeimininkai pradėjo lyg ant sparnų ir greitai padidino pranašumą iki 19 taškų (52:33). Bet svečiai nesiruošė būti tik statistais ir sumažino atsilikimą iki 11 taškų (57:46). Bet „Prienų“ krepšininkai neleido varžovams įsismaginti ir padidino pranašumą iki 16 taškų (64:48).
Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai dominavo aikštelėje ir vienu metu turėjo net 28 taškų pranašumą (87:59), o rungtynes laimėjo rezultatu 89:67.

„Prienų“ komandai Artūras Milaknis pelnė 23 taškus, 14 pridėjo Gediminas Orelik, 12 – Žygimantas Janavičius, 11 – Arnas Labuckas.