„Jazz-Diremtai“ nepavyko įveikti „Dzūkijos“ jos tvirtovėje

Spalio 12 d. Alytaus sporto arenoje vykusios NKL čempionato rungtynės tarp Alytaus „Dzūkijos“ ir Birštono „Jazz-Diremtos“ komandų pasibaigė aikštelės šeimininkų pergale.

Birštono „Jazz-Diremtos“ krepšininkai rungtynes pradėjo nesėkmingai ir po pirmojo kėlinio turėjo net 10 taškų deficitą (20:10). Ir nors rungtynių pradžia sukėlė daug negatyvių emocijų, Birštono krepšininkai nepasimetė ir jau antrame kėlinyje sukėlė aikštelės šeimininkams nemažą galvos skausmą. Svečiai laimėjo antrąjį kėlinį ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų (40:32).

Po pertraukos žaidimas visiškai išsilygino, bet toks scenarijus nebuvo palankus Birštono „Jazz-Diremtai“. Visos kurorto krepšininkų pastangos sumažinti atsilikimą suduždavo lyg bangos Nemuno krantuose. Po trijų kėlinių aikštelės šeimininkai susigrąžino 10 taškų persvarą (56:46), parodydami, jog nesiruošia dalinti pergalių savo tvirtovėje.

Tiesa, Birštono komanda ketvirtame kėlinyje surengė lemiamą puolimą ir rungtynių pabaigoje priartėjo prie varžovų tik dviejų metimų atstumu (70:66). Ir vis dėlto paskutinį tašką rungtynėse padėjo aikštelės šeimininkai, kurie laimėjo mačą rezultatu 72:66.

„Jazz-Diremtos“ komandai 14 taškų pelnė M. Lukminas, P. Kleiza – 11 (6 atkovoti kamuoliai), D. Sabeckis – 10.