„Jazz-Diremta“ išplėšė pergalę paskutinę rungtynių sekundę

Sausio 8 d. Birštono „Jazz-Diremtos“ krepšininkai namuose žaidė eilines RKL čempionato rungtynes su Neringos „Kuršių“ komanda ir tikrai nesitikėjo, kad mačo likimas spręsis paskutinę rungtynių sekundę. Taip pat Birštono krepšininkai negalėjo įsivaizduoti, kad būtent tą lemiamą momentą pagaus už uodegos fortūną ir švęs pergalę (82:80).

Tris kėlinius iniciatyvą savo rankose laikė „Kuršių“ krepšininkai. Trečio kėlinio pabaigoje Birštono komanda persvėrė rezultatą ir prieš lemiamą kėlinį turėjo dviejų taškų pranašumą (63:61).

Ketvirto kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai padidino pranašumą iki 8 taškų (74:66), bet antroje kėlinio pusėje „Jazz-Diremtos“ krepšininkai viską išbarstė, ir likus iki rungtynių pabaigos 19 sek., rezultatas tapo lygus (80:80).

Aikštelės šeimininkai labai nevykusiai pradėjo paskutinę rungtynių ataką, bet fortūna nutarė neatsukti nugaros komandai, o pergalės troškimą įgyvendino Robertas Ruzgaitis.

Rungtynės buvo labai sunkios ir kainavo daug nervų abiejų komandų žaidėjams ir treneriams. Abi komandos buvo vertos pergalės, bet nugalėtojas visada yra vienas ir šiose rungtynėse juo tapo „Jazz-Diremtos“ krepšininkai.