„Jazz-Diremta“ iš Panevėžio parsivežė pergalę

Birštono  „Jazz-Diremtos“ krepšininkai išvykoje antroje rungtynių pusėje palaužė aikštelės šeimininkų Panevėžio „Bangenės-Aiveros“ komandos pasipriešinimą ir iškovojo antrąją pergalę RKL čempionate (89:82).
Rungtynių pradžia Birštono komanda pradėjo sėkmingai (17:20), bet antrame kėlinyje prarado iniciatyvą ir po dviejų kėlinių turėjo 8 taškų deficitą (34:42).
Trečią kėlinį „Jazz-Diremtos“ krepšininkai laimėjo 13 taškų skirtumu ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo 5 taškais (63:58). Ketvirtame kėlinyje vyravo atakuojantis krepšinis. Birštono komanda išlaikė turėtą pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 89:82.
Tomas Mickevičius pelnė 18, Robertas Ruzgaitis – 16, Karolis Kokoška -15, Paulius Petrilevičius – 14 taškų.