Iškovotos keturios prizinės vietos

Rugsėjo 10 d. vykusiose orientavimosi sporto „Erdvės taurės“ ir labai ilgos trasos  varžybose dalyvavo ir gausus būrys Prienų KKSC ir OSK „Šilas“ orientacininkų. Iškovotos keturios prizinės vietos. Pirmą vietą M18 grupėje užėmė Milda Radzivonaitė, Arnas Deltuva buvo antras V16 grupėje, o Vytautas Kamarūnas – V21A . Trečią vietą iškovojo Justina Lipeikytė (M16).

Karolina Lipeikytė (M18), Rimvydas Arlauskas (V21B) ir Pranas Mockus (V45) užėmė ketvirtąsias vietas. Aurelija Vaičiukaitė (M12), Andrius Valatka (V35) ir Zenonas Radzivonas (V45) buvo penkti, šeštąsias vietas užėmė Ieva Gurvičiūtė (M16) ir Mantas Jakučionis (V14), o Vytautas Beliūnas elito grupėje parodė septintą rezultatą.