„Ąžuolo“ futbolininkai – salės futbolo pirmenybių nugalėtojai

Balandžio 7 d. Prienų KKSC mini arenoje šeimininkavo jo didenybė futbolas.  Atvirame Prienų salės futbolo čempionate buvo žaidžiamos lemiamos rungtynės.

Pirmiausiai į aikštelę išbėgo KKSC-95 ir Birštono komandos, kurios turėjo išsiaiškinti, kas vadinsis pirmenybių prizininkais, o kas liks už pjedestalo borto. Pusfinalyje KKSC-95 jaunimas turėjo pripažinti „Ąžuolo“ veteranų komandos pranašumą. Veteranai pirmą kėlinį laimėjo rezultatu 3:1. Antrame kėlinyje KKSC-95 jaunimas atsilikimą sumažino  iki vieno įvarčio (3:2), bet „Ąžuolo“ futbolininkai atstatė dviejų įvarčių pranašumą (4:2).
Žymiai atkaliau vyko Birštono ir Balbieriškio komandų susitikimas. Birštono futbolininkai pirmame kėlinyje įmušė 3 įvarčius: du į varžovų vartus, vieną į savo (2:1). Antrame kėlinyje Balbieriškio komanda išlygino rezultatą (2:2), o vėliau įmušė ir trečią įvartį (2:3). Birštono komandos pastangos išlyginti rezultatą nebuvo sėkmingos.
Kovoje dėl trečios vietos po pirmo kėlinio nei KKSC jaunimui, nei Birštono futbolininkams nepavyko įgyti pranašumo (3:3). Antrame kėlinyje KKSC -95 futbolininkai sėkmingiau realizavo sukurtas progas ir tai lėmė jų pergalę rezultatu 10:6.

Vėliau santykius išsiaiškino Paguodos turnyro dalyviai – „Stadiono“ ir „Jieznas I“ komandos. „Stadiono“ futbolininkai šio turnyro pusfinalyje įveikė „Vėjo“ komandą (10:6), „Jieznas I“ į finalą pateko be žaidimo, nes į varžybas neatvyko Stakliškių futbolininkai.
Paguodos finalas buvo rezultatyvus – įmušta 14 įvarčių. Pirmame kėlinyje iniciatyvą turėjo „Stadiono“ futbolininkai. Jie pirmieji įmušė įvartį (1:0), bet po jų vartininko klaidos rezultatas tapo lygus (1:1). „Stadiono“ komanda dar kartą išsiveržė į priekį (2:1), bet kėlinio pabaigoje jiezniškiai vėl atstatė paritetą (2:2). Antrame kėlinyje „Jiezno I“ komanda perėmė iniciatyvą ir pirmavo (2:3, 4:5, 5:7), o rungtynes laimėjo rezultatu 8:6.

Ilgai lauktame finale tarp „Ąžuolo“ ir Balbieriškio komandų intrigos sukurti nepavyko. „Ąžuolo“ veteranai įtikinamai įveikė varžovus, ir nuo pirmų rungtynių minučių nebuvo jokių nežinomųjų, kas bus pirmenybių nugalėtojais. „Ąžuolo“ komanda iškart išsiveržė į priekį (3:0). Balbieriškio futbolininkai atsakė vienu taikliu smūgiu (3:1), bet iškart gavo įvartį į savo vartus (4:1).
Antrame kėlinyje situacija nesikeitė. „Ąžuolo“ komanda padidino pranašumą iki 4 įvarčių (5:1). Balbieriškio futbolininkai sušvelnino atsilikimą vienu įvarčiu (5:2), bet praleido dar du ir pralaimėjo rungtynes penkių įvarčių skirtumu (7:2).

„Ąžuolo“ veteranai visą čempionatą žaidė solidžiai ir pelnytai tapo jo nugalėtojais. Antra vieta atiteko Balbieriškio komandai, o treti liko KKSC-95 futbolininkai.

Čempionato prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis. Naudingiausiu čempionato futbolininku buvo pripažintas Algis Bundza.