„Ąžuolo“ futbolininkai iškovojo dar vieną pergalę

Rugpjūčio 28 d. Prienų „Ąžuolo“ futbolininkai Paprienės stadione žaidė Kauno apskrities veteranų pirmenybių rungtynes su „Lampėdžių“ komanda. Rungtynių pradžioje iniciatyvą turėjo svečiai, bet nepasinaudojo sukurtomis progomis. Aikštelės šeimininkai antroje pirmojo kėlinio pusėje pasinaudojo neryžtingais varžovų veiksmais ir nuginklavo jų vartininką – kamuolį į vartus nukreipė Ričardas Maceina.

Antrame kėlinyje pasikartojo pirmo kėlinio scenarijus. „Lampėdžių“ futbolininkai užspaudė prieniškius jų  pusėje, bet įmušti išlyginamojo įvarčio nesugebėjo. Tad „Ąžuolo“ futbolininkai vienos kontratakos metu  vėl išnaudojo varžovų klaidą ir Saulius Liepa pasiuntė kamuolį į vartus (2:0). Rungtynių pabaigoje S. Liepa turėjo dar vieną progą įmušti įvartį, bet kamuolys pataikė į virpstą. Neįmuši tu, įmuš tau. Taip ir atsitiko. Svečiai sušvelnino rezultatą (2:1).

Per likusį laiką nė vienai komandai nepavyko daugiau pasižymėti. Ąžuolas“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.