„A“ pogrupyje išaiškėjo ketvertas, kuris tęs kovą dėl medalių

Kovo 3 d. MMKL Pietryčių provincijos komandos sužaidė paskutinį turą reguliariajame čempionate. Dviejų „A“ pogrupio lyderių dvikovą po dinamiškos kovos laimėjo Žiežmarių krepšininkai. Pirmą kėlinį sėkmingiau sužaidė Stakliškių komanda (24:15), bet antrame stakliškiečiai prarado iniciatyvą ir po dviejų kėlinių vienu tašku pirmavo Žiežmarių krepšininkai (35:36). Antroje rungtynių pusėje svečiai tęsė pergalingą žygį ir po trijų padidino savo pranašumą iki 8 taškų (43:51). Ketvirtame kėlinyje vėl vyko apylygė kovą, bet Stakliškių komandai nepavyko pakeisti situacijos savo naudai ir rungtynes rezultatu 68:59 laimėjo Žiežmarių komanda. Abi komandos tęs kovą dėl medalių.

Kruonio komanda be didelio vargo įveikė Užuguosčio krepšininkus (100:75) ir žais pirmenybių ketvirtfinalyje.

Įtemptoje kovoje praėjo rungtynės tarp Aukštadvario ir Beižionių komandų. Aikštelės šeimininkai rungtynes pradėjo galingu spurtu (21:12), bet po dviejų kėlinių Stakliškių komandos pranašumas sumažėjo iki 2 taškų (34:32), o po trijų – liko tik vienas (49:48). Ketvirtame kėlinyje Beižionių krepšininkai visgi sugebėjo persverti rezultatą savo naudai ir rungtynes laimėjo rezultatu 64:61.

Beižionių komanda taip pat keliauja į ketvirtfinalį.