“Vėjas” visus nubloškė ir laimėjo atvirą Birštono čempionatą

Rugsėjo 3 d. Birštono petankės aikštyne vykusiame atvirame Birštono trejetų petankės čempionate dalyvavo šešios komandos iš Birštono ir Kauno. Buvo žaidžiama rato sistema. Dėl nugalėtojo vardo varžėsi pirmas dvi vietas užėmusios komandos.
Po grupinių varžybų paaiškėjo, kad “Vėjo” trejetas surinko 4 taškus, “Aurika”, “Šilagėlė” ir “A3”  komandos – po 3. Geresni rutulių skirtumą turėjo A3 komanda, kuria ir pateko į finalą, kuriame dėl nugalėtojo vardo varžėsi su “Vėjo” trejetu.
Grupinių varžybų nugalėtojai ( “Vėjo” petankistai) patvirtino savo statusą ir laimėjo atvirą Birštono čempionatą. “A3” komanda liko antra, o Birštono “Šilagėlė” užėmė trečią vietą.
Pasak Birštono sporto centro direktoriaus Sauliaus Smailio, atviras kurorto petankės trejetų čempionatas taps tradiciniu ir tikėtina kitais metais jame dėl nugalėtojo vardo ir rėmėjų prizų kovos žymiai daugiau komandų.