Prienų „CBet“ laimėjo kovą po krepšiais, bet po tragiško ketvirtojo kėlinio buvo sutriuškinta Kaune

Balandžio 16 d. Prienų „CBet“ krepšininkai Kaune „Betsafe-LKL“ čempionate 30 min. neblogai kovėsi su „Žalgiriu“, bet ketvirtajame kėlinyje komanda subyrėjo ir turėjo pripažinti kauniečių pranašumą (62:90). Šiose rungtynėse tik Mindaugas Sušinskas išlaikė savo rezultatyvumą. Jis pelnė 18 taškų (23 naudingumo balai). Kiti lyderiai nebuvo rezultatyvūs ir tai turėjo įtakos galutiniam rezultatui. Tiesa, Mantas Šernius panaudojo 10 žaidėjų ir komanda gerai kovojo ir netgi laimėjo kovą po krepšiais.

„Žalgiris“ – „CBet“ 90:62 (25:14, 17:15, 21:23, 27:8)

Prienų komanda laimėjo pirmąjį rungtynių ginčą, bet Mindaugas Sušinskas suklydo. Bet nežiūrint į tai, „CBet“ apsigynė ir Mindaugas Sušinskas pataikė tritaškį (0:3). Deja, nors Prienų komanda neblogai gynėsi, bet puolime jų metimai skriejo pro šalį ir „Žalgiris“ pelnė 6 taškus iš eilės (6:3). Tiesa, Mindaugas Sušinskas pataisė pramestą metimą, pelnė du taškus ir uždirbo dovaną (6:6). „CBet“ žaidėjai toliau šaudė pro šalį ir Kauno komanda įgijo 4 taškų pranašumą (10:6). Mindaugo Sušinsko tolimas metimas sumažino atsilikimą iki vieno taško (10:9). Į „Žalgirio“ tolimą metimą Tom Digbeu atsakė dvitaškiu (13:11). Ir tada aikštelės šeimininkai spurtavo 7:0 (20:11) ir susikrovė 9 taškų persvarą (20:11). Prienų komandos žaidėjai toliau šaudė pro šalį ir po pirmojo kėlinio uždirbo 11 taškų deficitą (25:14).

Antrąjį kėlinį Prienų komanda pradėjo sėkminga Mindaugo Sušinsko ataka (25:16). Kėliniui įpusėjus „Žalgiris“ turėjo 12 taškų persvarą (34:21). Ignas Sargiūnas sumažino skirtumą iki 11 taškų (34:23), bet dar priartėti prie aikštelės šeimininkų Manto Šerniaus auklėtiniams nepavyko ir po dviejų kėlinių Prienų komandos deficitas padidėjo iki 13 taškų (42:29).

IMGP85931 2

Trečiojo kėlinio pradžioje Mindaugas Sušinskas po dviejų sėkmingų atakų sumažino skirtumą iki 8 taškų (42:34). „Žalgiris“ padidino persvarą iki 11 taškų (47:36). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3 min. Simas Jarumbauskas sumažino „CBet“ atsilikimą iki 8 taškų (57:49). Deja, aikštelės šeimininkai vėl atkūrė dviženklį pranašumą (63:49). Emmanuel Lecomte baudos metimais mažina skirtumą ir po trijų kėlinių Prienų komanda atsilikinėjo 11 taškų (63:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Tom Digbeu vėl mažina skirtumą iki vienženklio skaičiaus (63:54). Bet tolimesni įvykiai aikštelėje virto Prienų komandai tikru košmaru. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 16 taškų (74:58), o rungtynių pabaigoje skirtumas padidėjo iki 30 taškų (90:60). Martynas Pacevičius pataikė dvitaškį ir rungtynės pasibaigė 28 taškų skirtumu. Prienų „CBet“ pralaimėjo rezultatu 90:62