Trečiajame kėlinyje į nokdauną pasiųstas Prienų „Labas GAS-KKSC“ taip ir nesugebėjo grįžti į žaidimą

RKL „Olimpas“- „Labas GAS-KKSC“ 95:84 (20:24, 28:20, 28:15, 19:25)

Lapkričio 27 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ komanda išvykoje žaidė RKL čempionato rungtynes su Ukmergės „Olimpu“. Sėkmingai pradėję rungtynes Pauliaus Ivanausko auklėtiniai (32:23) vėliau prarado iniciatyvą, atsidūrė nokdaune (55:76), bandė grįžti į žaidimą (95:84), bet turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Šiose rungtynėse komanda neatrodė pasiruošusi laimėti. Jos kovinė dvasia kažkur buvo iškeliavusi. Dažnai žaidėjai bandė žaisti po vieną. Tik Gediminas Maceina išlaikė savo rezultatyvumą (26 taškai, 7 rezultatyvūs perdavimai). Nuvylė Edo Valento žaidimas (11 taškų), per daug neatsakingų metimų atliko Kajus Okmanas.

Po dviejų pergalių gražiu stiliumi Pauliaus Ivanausko auklėtiniai nebuvo panašūs į gerai veikiantį mechanizmą. Pralaimėjimas, kurio galėjo nebūti…

Rungtynes Ukmergėje Prienų komanda pradėjo keturiais Arno Tilindės taškais (0:4). Vėliau žaidimas išsilygino (5:5, 7:7). Po Gedimino Maceinos keturių iš eilės pelnytų taškų „Labas GAS-KKSC“ komanda dar kartą įgijo 4 taškų persvarą (7:11). Arnas Tilindė pataikė baudos metimus ir prieniškiai pirmauja 6 taškais (9:15). Du aikštelės šeimininkų tritaškiai mažina skirtumą iki 2 taškų (15:17). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3 min. svečiai susigrąžina 6 taškų persvarą (15:21). Bet po dviejų minučių komandas vėl skiria tik 2 taškai (19:21). Bartas Aleksandravičius pataiko tritaškį (19:24), bet aikštelės šeimininkai realizuoja vieną baudos metimą ir po pirmojo kėlinio Prienų komanda išsaugojo 4 taškų pranašumą (20:24).

IMGP7209

Antrojo kėlinio pradžioje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai padidino savo persvarą iki 9 taškų (23:32). Atrodė, Prienų komanda perėmė iniciatyvą į savo rankas. Deja, gera pradžia virto tikru košmaru. „Olimpas“ per 4 minutes ne tik panaikino atsilikimą, bet ir įgijo 3 taškų pranašumą (37:34). Prienų komanda dar bandė sustabdyti varžovų spurtą ir kėlinio pabaigoje sumažino skirtumą iki vieno taško (43:42). Bet paskutinėmis kėlinio akimirkomis aikštelės šeimininkai padidino savo pranašumą iki 4 taškų (48:44).

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai pasiuntė svečius į nokdauną (65:50). Arnas Tilindė po dviejų taškų ir baudos metimo sumažino atsilikimą iki 12 taškų (67:55). Deja, spurtas nepavyko ir „Olimpo“ krepšininkai padidino savo persvarą iki 21 taško (76:55). Prienų komanda po Kajaus Okmano tritaškio sumažino atsilikimą iki 17 taškų (76:59).

Ketvirtajame kėlinyje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai bandė pakeisti situaciją, bet po pirmųjų trijų minučių komandas vėl skyrė 21 taškas (80:59). Prienų komanda Gedimino Maceinos pastangomis neleido „Olimpo“ krepšininkams didinti pranašumo (83:68). Likus iki kėlinio pabaigos apie 45 sek. Mantas Gūžys mažina skirtumą iki 12 taškų (92:80). Rungtynių pabaigoje Kajus Okmanas tritaškiu Prienų komandą priartino prie varžovų dar vienu tašku (95:84).