„Sveikatos“ ir „Rūdupio“ komandos žaidėjai nubausti už chuliganizmą

Gelbėkit vaikus

Kauno apskrities futbolo federacijos (KAFF) Drausmės komisija priėmė sprendimą dėl gegužės 8 d. vykusių LFF II lygos pietų zonos II turo rungtynių tarp Prienų „Rūdupio“ ir Kybartų „Sveikatos“ komandų. Minėtas mačas buvo sustabdytas 66 minutę dėl Kybartų „Sveikatos“ komandos pasišalinimo iš aikštės.

KAFF Drausmės komisijos nuosprendžiu Kybartų „Sveikatai“ už savavališką rungtynių nutraukimą yra įskaitomas pralaimėjimas – 0:3 bei skiriama 1000 lt. bauda. (Pagal 2012 m. LFF Drausmės kodekso 36 ir 38 straipsnius).

„Sveikatos“ klubo prezidentas Juozas Murinas už savavališką komandos išvedimą iš aikštės sąlyginiai diskvalifikuotas iki sezono pabaigos.

Kybartų „Sveikatos“ komandos žaidėjas Deividas Karpavičius yra diskvalifikuojamas keturioms (4) LFF II lygos pietų zonos rungtynėms už chuliganiškus ir agresyvius veiksmus, necenzūrinių ir įžeidžiančių žodžių vartojimą kitų dalyvių atžvilgiu bei gestų naudojimą minėtų rungtynių metu. (Pagal 2012 m. LFF Drausmės kodekso 30 straipsnį)

Prienų „Rūdupio“ komandos žaidėjas Dainius Dobilas yra diskvalifikuojamas penkerioms (5) LFF II lygos pietų zonos rungtynėms už chuliganiškus ir agresyvius veiksmus, bei įžeidžiančius ir grasinančius žodžius minėtų rungtynių dalyvių atžvilgiu. (Pagal 2012 m. LFF Drausmės kodekso 30 straipsnį)

informacija www.kaff.lt 2012 05 11

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti