„Rūdupiui“ pasiekti eilinę pergalę prireikė pratęsimo

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai LKL čempionato rungtynėse su „Kėdainiai-Triobet“ komanda iškovojo sunkia, bet reikalinga pergalę. Aikštelės šeimininkų gretose paskutinį šiame sezone kartą žaidė Arminas Urbutis, kuris jau sekmadienį išvyksta į Italiją. Rungtynes praleido Gintaras Kadžiulis.

Pasak komandos vyr. trenerio Virginijaus Šeškaus, varžovų komanda gerai sukomplektuota ir šiandien taip pat buvo verta pergalės. Anot Prienų komandos stratego, pasikeitimai ekipoje duoda savo minusų, bet komanda įrodė, kad net ir vykstant žaidėjų rotacijai sugeba nugalėti.   V. Šeškus pripažino, kad šiose rungtynėse žvaigždės buvo „Rūdupio“ pusėje.

Rungtynių pirmoje pusėje aikštelės šeimininkai kontroliavo žaidimą ir po dviejų kėlinių pirmavo 5 taškais (44:39). Po didžiosios pertraukos situacija pasikeitė. „Kėdainių-Triobet“ krepšininkai trečio kėlinio pradžioje galingai spurtavo ir po trijų kėlinių turėjo 5 taškų pranašumą (56:61). Įpusėjus ketvirtam kėliniui svečiai pirmavo 6 taškais (62:72). Įtampa rungtynėse didėjo. „Rūdupio“ vyr. treneris po rungtynių prisipažino, kad tuo metu laužė galvą kaip panaikinti atsilikimą, bet nutarė pasitikėti esamais aikštelėje krepšininkais. Aikštelės šeimininkai išlygino rezultatą po Gedimino Oreliko ir Armino Urbučio metimų (72:72). Komandos apsikeitė taikliais tritaškiais ir rezultatas vėl buvo lygus (75:75). Svečiai likus iki ketvirto kėlinio pabaigos pusantros minutės pataiko dar vieną tritaškį (75:78). Artūras Milaknis pramėtė tritaškį. Svečių ataką sužlugdė Andrius Mažutis, kuris perėmė  kamuolį bei  sumažino atsilikimą iki vieno taško (77:78). Svečių ataka buvo nesėkminga. A. Milaknis įmėtė viena baudos metimą (78:78). Kėdainiškiai prarado kamuolį ir neišnaudojo galimybės laimėti rungtynes. Prienų komandai taip pat nepavyko viska užbaigti per pagrindinį rungtynių laiką.

Aikštelės šeimininkai, užtikrintai sužaidę pratęsimą, laimėjo rungtynes rezultatu 93:85.

Po 21 tašką pelnė Gediminas Orelik ir Artūras Milaknis, 17 pridėjo Arminas Urbutis, 13 – Adas Juškevičius. Po šios pergalės „Rūdupis“ pakilo į antrą turnyrinės vietą (11 pergalių, 2 pralaimėjimai).