„Rūdupis“ pralaimėjo „Žalgiriui“ ir antrąsias pusfinalio serijos rungtynes

Gelbėkit vaikus

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai antrose LKL atkrintamųjų varžybų pusfinalio rungtynėse pabandė įveikti „Žalgirį“ jo tvirtovėje, bet po nelabai sėkmingai sužaisto ketvirto kėlinio, turėjo pripažinti kauniečių pranašumą.
Rungtynių pradžioje abiejų komandų žaidime jautėsi nervingumas. Taškus komandos rinko labai lėtai. Įpusėjus pirmam kėliniui komandas skyrė tik du taškai (6:4). Antroje kėlinio pusėje sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai ir po pirmo kėlinio pirmavo 7 taškais (20:13).
Antrame kėlinyje žaidimas išsilygino. Nors „Žalgiris“ praktiškai visą kėlinį pirmavo 4-9 taškais (32:23, 35:31) per paskutines dvi minutes „Rūdupio“ krepšininkai ne tik rezultatą išlygino, bet ir po dviejų kėlinių turėjo vieno taško pranašumą (44:45).
Pirmoje trečio kėlinio pusėje „Rūdupio“ krepšininkai turėjo net 6 taškų pranašumą (48:54), bet išlaikyti skirtumo nesugebėjo ir po trijų kėlinių turėjo vieno taško deficitą (67:66).
Ketvirtame kėlinyje „Rūdupio“ krepšininkai perleido iniciatyvą aikštelės šeimininkams. „Žalgiris“ pasinaudojo šia situacija ir įgijo net 13 taškų pranašumą (89:76). Tiesa, „Rūdupio“ komanda sugebėjo iki rungtynių pabaigos sumažinti atsilikimą iki 8 taškų (89:81), bet tai jau neturėjo reikšmės nei rungtynių baigčiai, nei serijos rezultatui.
„Žalgiris“ laimėjo seriją 2:0 ir finale susitiks su „Lietuvos rytu“, o „Rūdupis“ jau gegužės 5 d. Šiauliuose pradės kovas dėl LKL čempionato bronzos, 7 d. savo arenoje žais antrąsias serijos iki trijų pergalių rungtynes su „Šiauliais“.
Rungtynėse su „Žalgiriu“ Gediminas Orelik ir Simas Buterlevičius pelnė po 18 taškų, Ado Juškevičiuas sąskaitoje 14 taškų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti