•  

     

     

     

„Rūdupis“ – LKF finalo ketverte

Vasario 1 d. Prienų „Rūdupio“ krepšininkai LKF turnyro atsakomosiose rungtynėse su kaupu atsirevanšavo (64:50) Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ už pralaimėjimą pirmose rungtynėse (57:59) ir žengė į LKF finalo ketvertą.
„Rūdupio“ treneris Mindaugas Arlauskas po rungtynių pasakė, jog pergalės pagrindu tapo gynyba. Esą visi žaidėjai pagirtinai gynėsi ir kovojo. Pasak M. Arlausko, komanda yra iškovojusi ne vieną pergalę, bet šios dienos rungtynės pradžiugino ne tik rezultatu, bet ir kokybišku žaidimu.
Jau prieš rungtynes buvo aišku, jog jose nežais Gediminas Orelik (piršto lūžis) ir Paulius Ivanauskas (po ligos), todėl komandos treneriams reikėjo sumodeliuoti žaidimą be jų, ypač be G. Orelik.
Pirmo kėlinio pradžia buvo truputį nervinga, ir komandos per pirmąsias 2,5 minutes negalėjo pataikyti į krepšį, o vėliau apsikeitė taikliais metimais (7:7). Ir tada aikštelės šeimininkai spurtavo 12:0 (19:7), o pirmą kėlinį laimėjo rezultatu 21:9. Tritaškis antro kėlinio pradžioje padidino „Rūdupio“ pranašumą iki 15 taškų (24:9), ir tada „Pieno žvaigždžių“ komanda galingai spurtavo (12:0) ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (25:23). Tada darbo ėmėsi Prienų komandos kapitonas Gintaras Kadžiulis. Jis taikliais metimais užbaigė dvi „Rūdupio“ atakas, ir aikštelės šeimininkų pranašumas padidėjo iki 7 taškų (33:28). Svečiai kėlinio pabaigoje sumažino skirtumą iki 5 taškų (33:28).
Trečio kėlinio vidurį Prienų komandos žaidėjai galės prisiminti kaip košmarą, nes varžovai ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį savo naudai (41:42). Bet Pasvalio komandos džiaugsmas buvo trumpas. „Rūdupio“ komanda surengė dvi gražias atakas ir po trijų kėlinių pirmavo 4 taškais (46:42).
Ketvirtas kėlinys prasidėjo „Rūdupio“ spurtu 10:0, ir skirtumas išaugo iki 14 taškų, vėliau iki 15 (61:46), o rungtynės buvo laimėtos rezultatu 64:50.
„Rūdupio“ komandoje meistriškai sužaidė komandos kapitonas Gintaras Kadžiulis (22 taškai). Po kelerių blankių rungtynių blykstelėjo Simas Buterlevičius (14), įsūdęs į varžovų krepšį tris tritaškius iš eilės. Pagirtinai kovojo Povilas Butkevičius (10), Edgaras Želionis ir Arnas Labuckas. Naudingas buvo Andrius Mažutis. Deja, vėl tik patenkinamai sužaidė Adas Juškevičius, menkas buvo Artūro Milaknio taiklumas.
„Rūdupis“ LKF finalo ketverto pusfinalyje susitiks su poros „Šiauliai“ – „Pieno žvaigždės“ nugalėtoja. Rungtynės vyks „Žalgirio“ arenoje vasario 17 d. Pradžia 21 val.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti