„Rūdupis“ po solidžiai sužaistų rungtynių iškovojo LKL bronzą

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai ketvirtose LKL atkrintamųjų varžybų mažojo finalo serijos iki 3 pergalių rungtynėse nugalėjo „Šiaulius“ ir antrus metus iš eilės iškovojo LKL bronzos apdovanojimus.

Prieniškiai visas rungtynes kontroliavo eigą aikštelėje. Po pirmo kėlinio „Rūdupis“ pirmavo 8 taškais (19:11), antrame padidino pranašumą iki 12 taškų (37:25). Trečiame kėlinyje „Šiauliai“ buvo priartėję iki 5 taškų (43:38), bet „Rūdupio“ krepšininkai spurtavo 15:5 ir po trijų kėlinių pirmavo 15 taškų skirtumu (58:43).

Ketvirtame kėlinyje „Rūdupio“ krepšininkai buvo padidinę persvarą iki 23 taškų (72:49), o rungtynes laimėjo rezultatu 79:64.