„Rūdupio-2“ komandai nepavyko įveikti pirmojo etapo

Prienų „Rūdupio-2“ krepšininkams nesėkmingai susiklostė KKL „Laikinoji sostinė 2012“ Didžiosios taurės turnyro atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio etapas: prieniškiai net 36 taškų skirtumu pralaimėjo „Topo centro“ krepšininkams.

Po dviejų kėlinių „Rūdupio-2“ komanda turėjo 17 taškų deficitą (32:49). Trečiame kėlinyje prieniškių žaidimas visiškai išsiderino ir kėlinys buvo pralaimėtas 21 taško skirtumu (13:34). Po trijų kėlinių varžovai pirmavo 38 taškais (83:45). Ketvirtame kėlinyje, kuris jau nieko nelėmė, „Rūdupio-2“ komanda sumažino skirtumą 2 taškais, bet rungtynės buvo skaudžiai pralaimėtos (64:100).

Mantas Gūžys pelnė 12 taškų, Domantas Šeškus ir Darius Kuzmickas – po 10, Tautvydas Švedas atkovojo 9 kamuolius.