„Rūdupio“ krepšininkai dramatiškoje kovoje išplėšė pergalę rungtynėse su „Šiauliais“

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai LKL rungtynėse su „Šiauliais“  rungtynių pabaigoje sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 89:88.
Visas rungtynes aikštelės šeimininkai atsilikinėjo ir tik ketvirto kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą ir mačą užbaigė pergalingai.

Rungtynių pabaigoje fortūna pasirinko „Rūdupį“

Penktadienį Prienų sporto arenoje vykęs mačas  tarp „Rūdupio“ ir „Šiaulių“ komandų buvo perpildytas dramatizmo ir džiaugsmingų emocijų. Nervinė rungtynių įtampa  aukščiausią tašką pasiekė likus dviem minutėm iki rungtynių pabaigos.
Artūras Milaknis pelnė eilinį savo tritaškį ir „Rūdupio“ atsilikimas nuo  rungtynių pradžios pirmaujančių „Šiaulių“ sumažėjo iki vieno taško (85:86). Salėje pakilo didžiulis triukšmas ir varžovai klysta. „Rūdupio“ ataka nesiklijavo, o atakai skirtas laikas mažėjo nenumaldomai. Atrodė , jog varžovai neleis Arminui Urbučiui mesti kamuolio į krepšį, bet „Rūdupio“ puolėjas paskutine atakos sekunde atliko sėkmingą metimą ir išvedė aikštelės šeimininkus į priekį (87:86). Vaidas Vasylius taikliu metimu persvėrė rezultatą „Šiaulių“ komandos naudai (87:88).
Prienų krepšininkai prarado kamuolį ir suteikė varžovams šansą persverti rezultatą, bet Cameronas Longas pramėtė abi baudas.
„Rūdupio“ ataka nepavyksta, bet A.Urbutis stabdomas pažeidžiant taisykles. Baudos metimai. Prienų komandos centrui ranka nesudrebėjo ir abu metimai buvo taiklūs (89:88). Varžovams atakai liko 2 sek.
Atlikti paskutinį metimą „Šiauliai“ patikėjo Denzeliui Browlesui. Varžovų legionierius sugebėjo atlikti metimą per A.Urbučio rankas, bet jis buvo netaiklus.
Arena džiūgavo.
„Rūdupio“ vyr. treneris Virginijus Šeškus po rungtynių naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog šiose rungtynėse komandą tikrai lydėjo fortūną ir ne vieną kartą. Anot komandos stratego, „Šiauliai“ labai gerai sukomplektuota komanda ir realiausias pretendentas iškovoti prizinė vietą, todėl žaisti buvo sudėtinga, ypač kai didesnę dalį rungtynių reikėjo vytis. Pasak V.Šeškaus, po didžiosios pertraukos komandos žaidimas pagerėjo, pradėjo kristi tritaškiai, varžovai neatlaikė nervinės įtampos, o mus lydėjo fortūna.
„Šiaulių“ strategas Antanas Sireika pabrėžė, kad komanda žaidė gerai, bet dar geriau rungynių pabaigoje sužaidė varžovai. Pasak trenerio, varžovų tritaškių lietus ir nusisukusi fortūna ir buvo pralaimėjimo priežastimi.
„Rūdupyje“ sublizgėjo komandos naujokas Artūras Milaknis, kuris pelnė 17 taškų. Gedimino Oreliko sąskaitoje 16, Gintaro Kadžiulio – 15, Armino Urbučio -14.