•  

     

     

     

     

„Prienų“ krepšininkai turnyrą Čekijoje pradėjo pergale

Dečine (Čekija) vykstančiame keturių komandų tarptautiniame krepšinio turnyre sužaistos pirmosios rungtynės, kuriose susitiko turnyro šeimininkų BK „Dečin“ ir „Prienų“ komandos.
Prienų komanda turnyrą pradėjo pergale (99:86).

Jau pirmame kėlinyje ji susikrovė 12 taškų pranašumą (16:28). Antrame kėlinyje žaidimas išsilygino, bet „Prienų“ krepšininkai sugebėjo padidinti skirtumą iki 14 taškų (36:50).

Po pertraukos situacija pradėjo keistis. Aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir trečiame kėlinyje sumažino atsilikimą iki 6 taškų (67:73). Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas sumažėjo iki 4 taškų (76:80), bet Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sugebėjo atlaikyti aikštelės šeimininkų spaudimą, perėmė iniciatyvą ir spurtavo 19:10. Varžovai buvo priversti pripažinti „Prienų“ pranašumą.

Žygimantas Janavičius pelnė 20 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 20 taškų pridėjo Arnas Labuckas. Rezultatyviausiai sužaidė Artūras Milaknis, kuris į varžovų krepšį įmetė 24 taškus, Gintaro Kadžiulio sąskaitoje 11 taškų, Artūro Valeikos – 10, Gedimino Orelik – 9, Domanto Šeškaus – 5.
Rugsėjo 21 d. „Prienų“ krepšininkai žais su Zielona Gora „Stelmet“ komanda iš Lenkijos, o šeštadienį susitiks su Weissenfels MBC krepšininkais iš Vokietijos.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti