„Prienų“ komanda nepateko į „Ambasadoriaus taurės“ krepšinio turnyro ketvirtfinalį

Londone vykusiame „Ambasadoriaus taurės“ krepšinio turnyre  dalyvavo 16 komandų: „Londono Žalgiris“, „Bomba“, „Lituanica“, „LTBC“, „Baltic Staff“, „Kyborgai“, „Rovac 1“, „Prienai“, „Lietuvos ryto akademija“, „Klevas“, „Rovac 2“, „Daumantų“, „Kailiai“, „LinkolnasLT“, „Nemunas“ ir „Gintaras“.

Visos komandos burtų keliu buvo suskirstytos į 4 grupes, o iš kiekvienos grupės į tolimesnį etapą pateko po 2 ekipas. Pirmąją turnyro dieną nuo pat ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro buvo sužaistos 24 grupės varžybos. Rungtynės buvo žaidžiamos po du 10min. kėlinius nestabdant laiko. Buvo stabdoma tik paskutinioji žaidimo minutė.

Į ketvirtfinalius papuolė: “Lituanica”, “Žalgiris”, “Baltic Staff”, “Rovac1”, “Lryto akademija”, “Klevas”, “Kailiai”, “Linkolnas LT”.

Antrąją turnyro dieną komandos kovas pradėjo ketvirtfinaliuose. Sėkmė šį kartą lydėjo “Klevą”, “Lryto akademiją”, “Kailius” bei “Žalgirį”. Pusfinalyje susigrūmė “Kailiai” su “Lryto akademija” ir “Klevas” prieš “Žalgirį”. Po atkaklių mačų į finalą pateko “Klevas” ir praėjusių metų čempionai “Kailiai”, o dėl 3 vietos grūmėsi “Lryto akademija” su “Žalgiriu”. Rezultatu 42:31 nugalėjo “Lryto akademija”.
Finale pajėgesni buvo ir čempionų titulą iš “Kailių” paveržė “Klevas”, įveikęs priešininkus rezultatu 55 – 36.

Prizininkus apdovanojo LR Ambasadorius JK Oskaras Jusys. „Ambasadoriaus taurės“ krepšinio turnyras Didžiojoje Britanijoje rengiamas nuo 2007 m.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti