•  

     

     

     

     

„Prienai“ nenuvylė komandos sirgalių

Rugsėjo 12 d. krepšinio klubas „Prienai“ pakvietė ištikimus komandos sirgalius pažiūrėti, kaip atrodo komanda prieš netrukus prasidėsiantį sezoną. Ir nors komandos vyr. treneris Virginijus Šeškus ne kartą yra sakęs, jog pasiruošimas vyksta sunkiai, nes kol kas komandoje treniruojasi 8-9 žaidėjai, rungtynės su „Krivbasbasket“ krepšininkais parodė, jog komandos pasiruošimas vyksta gana sėkmingai. Ir esmė ne tame, jog „Prienai“ įveikė varžovus įtikinamai, o tame, jog komanda žaidė solidžiai – kibi gynyba ir nestandartiniai sprendimai puolime. Tiesą pasakius, praeitame sezone tokių puolimo schemų komandos arsenale nebuvo.

Aikštelėje pabuvojo visi 9 žaidėjai. V. Šeškaus auklėtiniai palaikė gana aukštą tempą, kibiai gynėsi ir tikrai išnaudojo varžovų klaidas. Neretai „Krivbasbasket“ žaidėjai nesuprasdavo, iš kokios pozicijos buvo pelnyti taškai.

Šauniai rungtynes sužaidė Artūras Valeika, kuris gerai buvo „maitinamas“ kamuoliais ir ne vieną ataką užbaigė gražiais dėjimais. Be jokios abejonės, komandos stuburu išlieka jos kapitonas Gintaras Kadžiulis. Ir šiose rungtynėse jis reikiamu momentu buvo paėmęs iniciatyvą į savo rankas. Du jo tritaškiai neleido varžovams pirmojo kėlinio pradžioje įsibėgėti. Iš viso per rungtynes „Prienų“ krepšininkai įmetė 12 tritaškių, o jų autoriais tapo 6 žaidėjai. Solidžiai sužaidė Gediminas Orelik, tvirtai jautėsi Arnas Labuckas.

Jaunasis Domantas Šeškus buvo pilnas energijos ir neretai užsižaisdavo. Neblogai atrodė ir Paulius Ivanauskas, o Artūras Milaknis reikiamu momentu įmetė savo metimus. Puolime trūko Žygimanto Janavičiaus taiklių metimų bei Tautvydo Šležo aktyvumo.

Šiose rungtynėse „Prienų“ krepšininkai daugiau dėmesio skyrė komandiniams veiksmams, nors buvo įsimintinų ir pavienių veiksmų.

Sirgaliai tikrai nebuvo nuvilti.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti