„Prienai“ LKL sezoną pradėjo triuškinančia pergale

Rugsėjo 28 d. Prienuose buvo atidarytas LKL sezonas. „Prienų“ komanda susitiko su „Palangos“ krepšininkais.

Rungtynių pradžią, pirmaudami 12:4, sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai. Bet „Palangos“ krepšininkai neleido „Prienams“ atitrūkti ir sumažino skirtumą iki 5 taškų (25:20). Aikštelės šeimininkai po A. Labucko metimo padidino pranašumą iki 6 taškų ir tokiu skirtumu laimėjo pirmąjį kėlinį (27:21).

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai sumažino atsilikimą iki 3 taškų (29:26), ir „Prienų“ strategas suskubo paimti minutės pertraukėlę. Po jos aikštelės šeimininkai spurtavo 20:8, po P. Ivanausko taiklių baudos metimų įgijo 15 taškų pranašumą (49:34), o po dviejų kėlinių pirmavo 11 taškų skirtumu (53:42).

Po pertraukos aikštelės šeimininkų puolimo mašina tiesiog sutraiškė svečius iš Palangos: po trijų kėlinių „Prienai“ pirmavo 23 taškais (80:57), o rungtynes laimėjo 29 taškų skirtumu (110:81).

„Prienų“ komanda iki pat rungtynių pabaigos diktavo savo sąlygas, nors svečiai retkarčiais ir kuteno jai nervus. Tačiau buvo aišku, jog aikštelės šeimininkai bet kuriuo laiku gali iššauti ir ženkliai atitrūkti nuo varžovų. Trečiasis kėlinys tai ir patvirtino: „Prienų“ krepšininkai pradėjo smagintis, o varžovai – vis dažniau klysti. Aikštelės šeimininkų vyr.treneris Virginijus Šeškus jau trečiojo kėlinio pabaigoje į aikštelę išleido komandos naujoką Karolį Aldakauską, nes buvo tvirtai įsitikinęs komandos pergale.

„Prienų“ puolimo mašina veikė gan sklandžiai, ypač po pertraukos. Smagu buvo stebėti kai žaidėjai negailėjo vienas kitam kamuolių ir džiugino sirgalius gražiomis kombinacijomis. Tiesa, praleistas 81 taškas rodo, kad gynyboje buvo sužaista ne visiškai tinkamai.

Aikštelės šeimininkų gretose dviženklę sumą taškų surinko septyni žaidėjai, o efektyvumo balai buvo teigiami visų žaidėjų. Antroje rungtynių pusėje prabilo komandos branduolys – Gediminas Orelik, Gintaras Kadžiulis ir Arnas Labuckas. O vos prieš šias rungtynes komandą papildęs Siim-Sanders Vene parodė, jog kamuolių draugams tikrai negaili bei moka kovoti po krepšiais: Siim-Sanders atliko penkis rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius.

G. Orelik į varžovų krepšį įmetė 19 taškų, 17 A. Labucko sąskaitoje, 14 taškų prie pergalės pridėjo Žygimantas Janavičius. Geras rungtynes sužaidė įžaidėjas Paulius Ivanauskas. Jo sąskaitoje 6 taškai, 4 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.