•  

     

     

     

     

„Mamos, būkit sveikos ir labai labai laimingos!“

Sekmadienio popietę iš Užuguosčio bažnyčios pasklido didelis pulkas žmonių, daugiausiai moterų, besišypsančių, nešinų gėlėmis. Motinos dienos proga visas į šventę atėjusias parapijos mamytes, ir jaunas, ir pagyvenusias, pasveikino nuostabią meninę programą jiems parengę Užuguosčio gyventojai – neseniai įsikūrusi bendruomenė „Radasta“, klebonas Aurymas Tarasevičius ir bibliotekininkės Rasos Žvirblienės suburti mažieji skaitovai.

Motinos dieną į pamaldas, skirtas šiai puikiai pavasario šventei, susirinko Užuguosčio parapijos gyventojai, gyvenantys čia pat ir atvykę iš toliau. Juos pasitiko šventiškai išgražėjusi, gėlėmis išsipuošusi bažnyčia, jų dėmesio laukė koncertą ir meninę programą paruošę vaikai ir suaugusieji. Pamaldas užuguostiečiai pradėjo rožiniu už motinas, mirusias ir gyvąsias, mylinčias savo vaikus visomis sielos gelmėmis. Jų garbei buvo skirtos ir šventosios mišios, o po jų gražius žodžius, nuoširdžius sveikinimus išsakė Stakliškių seniūnijos seniūnas Gintautas Kaminskas ir Nemaitonių seniūnijos seniūnė Genė Juodienė, Stakliškių KLC direktorė Asta Keblikienė, Užuguosčio seniūnaitė, veiklą pradėjusios bendruomenės pirmininkė Danutė Adamonienė. Malonu buvo moterims išklausyti svečius, tačiau dar daugiau džiaugsmo ir jaudulio jos patyrė, išvydusios mažuosius skaitovus, sakančius gerai išmoktus eilėraštukus apie brangiausią žemėje žmogų – Mamą. Skambius poezijos posmus melodijomis papildė ir papuošė smuikininkė Ligita Čepulytė ir fleitininkė Emilija Krūvelytė, o šimto į šventę atėjusių moterų rankose sužydo rožės, kurias išdalino savo pasirodymą baigę vaikai. Sveikatos, laimės ir kuo daugiau džiaugsmo Mamoms palinkėjo ir koncertą surengę Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centro saviveiklininkai, užbūrę klausytojus švelniais poezijos posmais, gražiomis dainomis ir pamokomomis istorijomis. Malonų sveikinimą savo brangiausiosioms paruošė ir Užuguosčio jaunimas – į chorą susibūrę mergaitės, vadovaujamos vargonininkės Vilijos Urbanavičiūtės, pamaldų metų giedojo ilgai repetuotas giesmes, kartu su kitais įsijungė į bendrą, jaukią ir šiltą šventės nuotaiką.

Jau seniai laukta Užuguostyje tokio malonaus susibūrimo, kurį suruošė ne kas nors kitas, o patys čia gyvenantys žmonės. Jiems visiems už bendrą darbą, susitelkimą ir aktyvumą padėkojo klebonas A. Tarasevičius ir seniūnaitė D. Adamonienė, palinkėjusi susitikti dar ne viename parapijos susibūrime ir kartu susikurti dar daug džiugių  švenčių.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti