„Krašto Vitrinai – 10 metų“ petankės dvejetų turnyrą laimėjo „Versmės“ komanda

Gegužės 20 d. Birštono petankės aikštyne vykusiame „Krašto Vitrinai – 10 metų“ petankės dvejetų turnyre dalyvavo 8 komandos iš Birštono, Prienų, Kauno ir Utenos.

Komandos buvo suskirstytos į dvi grupes. Jose varžybos vyko rato sistema.

„A“ pogrupyje pirmąją vietą iškovojo „Eigulių“ dvejetas (Mindaugas Matukonis, Arminas Kvackas). Antras liko Irmos Gedminaitės ir Pauliaus Bagdanavičiaus dvejetas „Apči“. „Eigulių“ ir „Apči“ poros nukeliavo į finalinę grupę, o „Arijai“ (Giedrius Bisikirskas, Vytas Žiūkas) ir „Šilagėlė“ (Vytautas Gedminas ir Vytautas Vaitkevičius) kovas tęsė Paguodos turnyre.

„B“ pogrupyje geriausiai pasirodė „Rolino“ (Linas Budrikas, Rolandas Kukcinavičius) dvejetas. Antroji vieta atiteko „Versmės“ (Gintaras Račkus, Vytis Šuliauskas) porai. „Rolinas“ ir „Versmė“ pateko į finalinę grupę.

„Utenos Vėtros“ pora (Mindaugas ir Vilmantas Burneikos) bei „Joltos“ dvejetas (Jolita Lopečiūtė, Tautvydas Alenskas) liko už finalinio ketverto borto.

Finaliniame ketverte nė vienai komandai nepavyko išvengti pralaimėjimo. „Versmės“ ir „Eigulių“ poros surinko po 4 taškus, o „Rolino“ ir „Apči“ dvejetas – po 2. Papildomi rodikliai lėmė, jog turnyro nugalėtoju tapo „Versmės“ dvejetas. Antroji vieta atiteko „Eigulių“ porai, treti liko „Rolino“ vyrukai.

Deja, Irma Gedminaitė ir Paulius Bagdanavičius liko už prizininkų borto.

Paguodos turnyrą laimėjo visų partijų nugalėtojas „Šilagėlės“ dvejetas. „Utenos Vėtros“ pora liko antra. Trečioji vieta atiteko „Joltos“ porai. Paskutinę vietą užėmė „Arijų“ dvejetas.

 

Turnyro nugalėtojai bei prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais bei rėmėjų UAB „Taneta“ ir viešbučio-SPA „Karališka rezidencija“ prizais.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti