„Jazz-Diremta“ neturėjo vargo rungtynėse su svečiais iš Kinijos

Balandžio 12 d. Prienų sporto arenoje vykusias tarptautines krepšinio rungtynes tarp Birštono „Jazz-Diremtos“ ir Pekino „Meijinxiong“ komandų be jokio vargo laimėjo Lietuvos krepšininkai.

Jau rungtynių pradžioje Birštono komanda sužaidė labai sėkmingai ir po pirmojo kėlinio įgijo 19 taškų pranašumą (34:15). Tiesa, antrame kėlinyje Pekino krepšininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 15 taškų (49:34).

Trečiame kėlinyje „Jazz-Diremtos“ krepšininkai padidino savo pranašumą iki 21 taško (72:51). Ketvirtame situacija aikštelėje nepasikeitė – Birštono komanda didino savo pranašumą, o svečiai iš Kinijos dažniausiai mėtė pro šalį. Rungtynės pasibaigė įtikinama „Jazz-Diremtos“ pergale (96:62).

BC„Jazz“ prezidentas Remigijus Daugėla po rungtynių pasakė, jog santykiai su Kinijos klubu grindžiami ilgalaikiu bendradarbiavimu. Šiemet tai jau trečias Kinijos krepšininkų vizitas Lietuvoje. Jų delegacijos sudėtyje buvo ir Pekino universiteto krepšinio asociacijos generalinis sekretorius, profesorius Suo Lin bei Pekino sporto universiteto krepšinio mokymo ir tyrimų katedros direktorius, profesorius Bi Zhongchun.

Su svečiais bendravo Prienų rajono ir Birštono savivaldybių merų pavaduotojai Loreta Jakinevičienė ir Juozas Aleksandravičius.

Pasak R. Daugėlos, bendradarbiavimas su kinais dažniausiai apsiriboja  Lietuvos klubų kelionėmis į egzotišką šalį, o mes Kinijos krepšininkus priimame Lietuvoje. Bendradarbiavimas tęsiasi, ir gegužės mėnesį iš Kinijos į Lietuvą atvyks dar viena krepšininkų delegacija. „Jazz-Diremtos“ klubo vadovas pasakė, jog komandos planuose yra ir išvyka į Kiniją. R. Daugėla pažymėjo, kad Kinijos komandose yra įdomių žaidėjų, kurie galėtų žaisti ir Lietuvos klubuose.