„Golo“ rajoniniame ture dalyvavo 11 komandų

Gegužės 16 d. Paprienės stadione vykusiame Lietuvos seniūnijų mokyklų žaidynių „Golas“ rajoniniame ture dalyvavo 11 komandų (penkios – 1996 m. gim., šešios – 1999 m. gim.).

Pasak rajoninio „Golo“ etapo vyr. teisėjo Gintaro Budriko, varžybos praėjo organizuotai ir sklandžiai.

1996 m. gim. grupėje nugalėjo Stakliškių vidurinės mokyklos mokiniai, antroji vieta atiteko Veiverių T. Žilinsko gimnazijos, trečioji – Klebiškio pagrindinės mokyklos futbolininkams. Veiverių ir Klebiškio komandos surinko vienodą taškų sumą, todėl vietos buvo išaiškintos burtų keliu.

1999 m. gim. grupėje finalinė kova tarp Stakliškių vidurinės ir „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklų baigėsi rezultatu 4:0 Stakliškių futbolininkų naudai, bet nugalėtojai neturėjo amžių patvirtinančių dokumentų (gimimo liudijimų ar pasų) ir pirmoji vieta atiteko „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos komandai. Stakliškiečiai liko antri, Jiezno gimnazijos futbolininkai – treti.

Taip pat skaitykite

5 komentarai

  1. C.ronaldo fan

    Nesamone as uz Stakliskes zaidziau Azuolo mokyklai yspyriau 3 golus visas suzaistas varzybas visus nugalejom sausau nepraleidom ne yvarcio finale ne kalbos nebuvo sausai 4:0 jie prailaimeja pagalvojo kad kad ju komanda „geriausia“ ir nieks ju nenugaletu tai jie pagalvojo kad pas mus yra didesniu vaiku nes ju tokio paprasto amziaus vaikai kaip as 11m nenugaletume ju ir paprase gimimo liudijimu o mes ju neturejome bet turejome pazymejimus ten viskas usrasyta

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti