„Doleta“ gavo per 12 mln. litų vertės užsakymą Kaliningrade

Medinių langų ir stiklo fasadų gamybos įmonė „Doleta“ gavo didžiausią stiklo fasadų užsakymą bendrovės istorijoje – ji tapo strateginiu Kaliningrade statomo viešbučio „Kristal House Apartment and Spa“ vystytojo partneriu ir jai patikėta atlikti visus darbus, susijusius su stiklinių pastato fasado įrengimu.

Bendrovės vadovo Liutauro Daubaros teigimu, bendra užsakymo vertė yra kiek didesnė nei 12 mln. litų, o Lietuvos bendrovės pergalę konkurse lėmė sukaupta tarptautinė patirtis panašiuose projektuose.

„Šią savaitę tapome strateginiu statybos bendrovės, statančios vieną įspūdingiausių viešbučių Kaliningrade, partneriu, tuo tarpu pergalei organizuotame konkurse įtakos turėjo sukaupta patirtis plėtojant panašius objektus Olandijoje, Anglijoje. Pagal pasirašytą sutartį būsime atsakingi ne tik už fasadinių konstrukcijų gamybą bei tiekimą, bet ir atliksime visus kompleksinius fasado įrengimo darbus, apimančius ir pastato šiltinimo darbus, tinkavimą, dažymą ir kitus. Šis užsakymas yra didžiausias bendrovės istorijoje, tad konkurso laimėjimą Kaliningrade laikome labai reikšmingu bendrovei“, – sako jis.

Jo teigimu, įgyvendindama užsakymą bendrovė bendradarbiaus su užsienio aliuminio konstrukcijų gamintojais bei kitomis Lietuvos bendrovėmis, teikiančiomis statybos darbų paslaugas, susijusias su fasadų ranga, todėl šis bendrovės laimėjimas bus naudingas ir kitoms bendrovėms.

„Jau pradėjome aktyvias derybas su kai kuriais aliuminio konstrukcijų tiekėjais, o su kai kuriais partneriais jau pasirašėme ir partnerystės sutartis. Šis užsakymas gali būti drąsiai laikomas vienu didesniu visoje šalies langų ir fasadų rinkoje“, – sako jis.

L. Daubara teigia, jog „Doletos“ partneriams šiame projekte bus patikėta atlikti tik dalį viešbučio fasadų įrengimo darbų, susijusių su statyba, tuo tarpu pačių fasadų konstrukcijų gamyba ir montavimu rūpinsis pati bendrovė, o bendras stiklo fasadų konstrukcijų kiekis sieks 11 tūkst. kvadratinių metrų.

Pagal pasirašytą sutartį „Doletos“ gaminami stiklo fasadai bus montuojami naujai statomame apartamentinio tipo viešbutyje „Kristal House Apartment and Spa“, Kaliningrade, kuris duris savo klientams atvers jau 2013 metais. Viešbutyje veiks tik apartamentų tipo kambariai, bus įrengtas SPA centras, keli konferencijų centrai, o savo architektūriniais bei interjero sprendimais jis lygiuosis į 5 žvaigždučių lygio viešbučius.

„Doleta“ įmonių grupė yra viena didžiausių medinių langų ir durų bei fasadų gamintojų Rytų Europoje. Grupės tinklas veikia visoje Lietuvoje, taip pat Rusijoje, Airijoje, Didžiojoje Britanijoje.

2010 m. bendra grupės apyvarta buvo apie 20 mln. litų. „Doletos“ įmonėse dirba beveik 150 darbuotojų.

lrytas.lt

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti