„Ąžuolo“ futbolininkai pralaimėjo lyderiui

Rugsėjo 18 d. Paprienės stadione Prienų „Ąžuolo“ futbolininkai žaidė Kauno apskrities senjorų pirmenybių rungtynes su Kauno „Fenikso“ komanda. Pirmenybių lyderis „Feniksas“ nuo pirmų minučių perėmė iniciatyvą ir jau 14-tą pirmojo kėlinio minutę pirmavo rezultatu 2:0. Tiesa, kėlinio pabaigoje aktyviausias „Ąžuolo“ komandos žaidėjas Linas Gusas rezultatą sušvelnino (1:2).

O kai antrojo kėlinio pradžioje Giedrius Leonavičius rezultatą išlygino (2:2), atsirado viltis, jog aikštelės šeimininkai gali įveikti lyderį. Bet „Fenikso“ futbolininkai, atlaikę „Ąžuolo“ komandos puolimą, perėmė iniciatyvą ir įmušė du įvarčius (2:4). Akivaizdu, jog svečiai buvo stipresni. „Ąžuolas“ žaidė neblogai, bet neišnaudojo kelių šimtaprocentinių progų.