„Ąžuolo“ futbolininkai įtikinamai įveikė „Miroslavo“ komandą

Rugsėjo 9 d. Prienų “Ąžuolo” futbolininkai Paprienės stadione įtikinamai laimėjo prieš “Miroslavo” komandą.
Pirmame kėlinyje buvo įmušti net penki įvarčiai. Pirmas įvartis buvo įmuštas po Lino Guso prasiveržimo dešiniu kraštu ir gero perdavimo į baudos aikštelę, kur efektyviai sužaidė Paulius Karpuška, atiduodamas tikslu perdavimą Mantui Karčiauskui, kurio smūgis buvo tikslus (1:0). Bet varžovai neleido prieniškiams ilgiau pasidžiaugti sėkme ir rezultatą išlygino (1:1).
Visgi “Ąžuolo” puolimo mašina surado kelius prie varžovų vartų ir po Ado Golmano, Manto Karčiausko ir Mariaus Liepos taiklių smūgių prieniškiai pirmavo 4:1. Pirmo kėlinio pabaigoje Kęstutis Deltuva išmušė kamuolio nuo vartų linijos ir išgelbėjo komandą nuo įvarčio.
Antrame kėlinyje rungtynių braižas nepasikeitė. Broliai Liepos (Marius ir Saulius)  įmušė po įvartį ir “Ąžuolas” pirmavo rezultatu 6:1. Tiesa, varžovams iki rungtynių pabaigos pavyko pelnyti dar vieną paguodos įvartį (6:2).
Prieniškiai rungtynes laimėjo įtikinamai, bet žaidimo kokybė šlubavo.