Saldus revanšas pavyko. KTU komanda sutriuškinta 28 taškų skirtumu

Kovo 27 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai su kaupu atsirevanšavo Kauno KTU komandai už penktadienio pralaimėjimą 16 taškų skirtumu. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai laimėjo rungtynes rezultatu 84:56 ir visiškai uždgožė KTU metikus. Galima drąsiai pasakyti, jog kieta gynyba nuo pirmųjų minučių leido komandai pirmauti visas rungtynes. Po kiekvieno kėlinio „CBet-KKSC“ persvara augo. Po pirmojo kėlinio prieniškiai pirmavo 10 taškų skirtumu, po dviejų – 16, po trijų – 23 , o rungtynių pabaigoje – 28. Rungtynių eigoje komandas skyrė 31 taškas (75:44).

Komandą į pergalę vedė Mantvydas Gečionis (17), Arnas Tilindė (16), Gediminas Maceina (14), Tomas Janušauskas (13). Taškus pelnė 10 žaidėjų.

RKL „CBet-KKSC“-KTU 84:56 (18:08, 23:17, 21:14, 22:17)

IMGP4513

Rungtynes savo arenoje Prienų KKSC krepšininkai pradėjo neitin sėkmingai. Tiesa, nelabai blizgėjo ir varžovai, kurie po dviejų su puse minučių nuo kėlinio pradžios pirmavo tik trimis taškais (0:3). Prieniškiai išlyginamuosius taškus pelnė tik sužaidus 3,5 min. – Mantvydas Gečionis pelnė dvitaškį (2:3). Bet šis metimas tapo geros atkarpos pradžia. M. Gečionis pataikė tritaškį (5:3). „CBet-KKSC“ krepšininkai pradėjo agresyviau pulti ir varžovai sugebėdavo juos stabdyti tik pražangomis. Dominykas Jurgelionis, Mantas Gūžys baudos metimais padidino skirtumą iki 5 taškų (8:3), o M. Gečionio dvitaškis leido įgyti 7 taškų persvarą (10:3).  Svečiai sumažino skirtumą iki 4 taškų (12:8), bet per paskutines dvi kėlinio minutes gynyboje ir puolime šeimininkavo Tomas Janušauskas. Jo pelnyti 6 taškai padėjo komandai po pirmojo kėlinio įgyti 10 taškų pranašumą (18:8).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai gan greitai padidino savo persvarą iki 13 taškų (23:10). Kai tik KTU komanda sumažino atsilikimą iki 11 taškų (25:14), Prienų komandos strategas Paulius Ivanauskas iš karto paprašė minutės pertraukėlės. Bet vaizdas aikštelėje nelabai pasikeitė. Tiesa, aikštelės šeimininkai neleido varžovams perimti iniciatyvos (34:21), o likus iki kėlinio pabaigos apie 1,5  minutės „CBet-KKSC“ vyrukai Arno Tilindės pelnytais taškais padidino savo persvarą iki 16 taškų (41:25).

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliu svečių tritaškiu (41:28), į kurį aikštelės šeimininkai atsakė spurtu 9:2 ir padidino savo persvarą iki 20 taškų (50:30). Antroje trečiojo kėlinio pusėje prieniškiai toliau demonstravo kietą gynybą ir agresyvų puolimą. Po dar vieno galingo spurto (12:4) Pauliaus Ivanausko auklėtiniai įgijo 28 taškų pranašumą (62:34). Tiesa, kėlinio pabaigoje svečiai šiek tiek sumažino atsilikimą ir po trijų kėlinių Prienų komanda pirmavo 23 taškais (62:39).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dviem Mantvydo Gečionio tolimom „bombom“ ir Prienų komandos persvara šoktelėjo iki 29 taškų (68:39). Arno Tilindės tritaškis ir „CBet-KKSC“ pirmavo 31 taško skirtumu (75:44). KTU studentai pradėjo spausti aikštelės šeimininkus nuo jų krepšio, bet Pauliaus Ivanausko auklėtiniai net negalvojo perleisti iniciatyvos varžovams. Kėlinio viduryje prieniškiai pirmavo 29 taškų skirtumu (80:51).  Likus iki rungtynių pabaigos apie 2 min. švieslentėje švietė rezultatas 82:53, o rungtynės buvo laimėtos rezultatu 84:56.